Letní výzva pro Světlušku

#Behy

Pro chybějící radost z pohybu, pro pevné zdraví, pro malý okamžik volnosti či tolik potřebné spojení s přírodou. Společně jsme se hýbali od 15. července do 15. srpna, abychom podpořili mladé lidi s těžkým zrakovým postižením při studiu a v jejich sportovních a volnočasových aktivitách. V Letní výzvě pro Světlušku se s námi libovolným pohybem mohli provětrat i nejmenší! Zapojili jsme sportovní týmy, letní a příměstské tábory, ať už během, jízdou na kole, na skejtu, na koloběžce, skákáním, zkrátka vším, co je nejvíce těšilo.

Startovné bylo 150 korun pro děti a 200 korun pro dospělé a zahrnovalo medaili, startovní balíček, diplom, startovní číslo a příspěvek pro Světlušku pro každého virtuálního běžce.

Celkem 1122 sportovních nadšenců vyběhalo, vyskákalo a vycvičilo na pomoc těžce zrakově postiženým úžasných 295 800 korun! Děti, dospělí, táborové týmy i sólisti naběhali celkem 132 457,6 km.

No items found.
Příběhy pomoci
No items found.
Příběh pomoci

Heading

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

magnifying glass icon
Podpora Světlušky