Vánoce pro Světlušku

#Vanoce

V adventním čase Světluška prodává originální dárkové předměty už od roku 2014, kdy spustila projekt Křišťál pro Světlušku. Na začátku to byly křišťálové ověsy, poté krásné ozdoby na stromeček a šperky na krk, které kompletovali zrakově postižení klienti chráněné dílny Dědina. Po přestávce v roce 2020, kdy se hromadné akce nemohly konat, se Světluška v loňském roce na adventní trhy na Václavském náměstí opět vrátila. Díky pomoci firemních dobrovolníků a štědrým nakupujícím se podařilo získat částku 67 707 korun.

No items found.
Příběhy pomoci
No items found.
Příběh pomoci

Heading

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

magnifying glass icon
Podpora Světlušky